Уколи від температури

Анальгін (уколи, таблетки, капсули, свічки) - інструкція із застосування, дозування (дорослим, дітям), чи можна поєднувати (з димедролом, папверіном і ін.), Аналоги, відгуки, ціна

Уколи від температури

Всі дані різновиди Анальгіну мають однакові показаннями до застосування, правилами використання і терапевтичними ефектами, а тому, по суті, є комерційними варіантами одного і того ж ліки, які відрізняються тільки формами випуску і дозуванням активного компонента. Різні дозування і форми випуску різновидів Анальгіну дозволяють підібрати оптимальний препарат для кожної конкретної ситуації. Наприклад, для дітей оптимальні таблетки або ректальні свічки з низькою дозуванням активної речовини, для купірування сильного болю найкращим чином підходить розчин для ін'єкцій і т.д.

  • капсули;
  • Таблетки для дорослих;
  • Таблетки для дітей;
  • Супозиторії ректальні для дітей;
  • Розчин для ін'єкцій.

2. Анальгін-Буфус - розчин для ін'єкцій.

3. Анальгін-УФБ - таблетки.

4. Анальгін-Ультра - таблетки.

5. Анальгін-Ферейн - розчин для ін'єкцій.

6. Анальгін-Хінін - таблетки.

Різні лікарські форми і різновиди Анальгіну містять активний компонент - метамізол натрію в таких дозуваннях:

  • Розчини для ін'єкцій Анальгін і Анальгін-Ферейн - по 250 мг на 1 мл, по 250 мг на 2 мл, по 500 мг на 1 мл і по 500 мг на 2 мл;
  • Розчин для ін'єкцій Анальгін-Буфус - містить по 500 мг метамізолу натрію на 2 мл;
  • Таблетки для дорослих Анальгін, Анальгін-УФБ і Анальгін-Ультра - по 500 мг метамізолу натрію в одній таблетці;
  • Таблетки для дітей Анальгін - по 50 мг, 100 мг і 150 мг;
  • Капсули Анальгін - по 250 мг;
  • Ректальні супозиторії Анальгін - по 100 мг і 250 мг на одну свічку;
  • Таблетки Анальгін-Хінін - містять по 200 мг метамізолу натрію і по 50 мг хініну в одній таблетці.

Таблетки з низькими дозуванням метамізолу (50 мг, 100 мг і 150 мг) і ректальні свічки є лікарськими формами для застосування у дітей, тому в побуті їх зазвичай називають дитячим анальгін. Крім того, дітям можна вводити розчини для ін'єкцій в індивідуальній дозуванні, розрахованої за масою тіла. Всі інші таблетки і капсули Анальгіну призначені для дорослих і підлітків старше 12 років.

Rp .: Sol. Analgini 50% 1,0 мл;

D.t.d .: № 4 in ampulis

Signa: Вводити по 1 ампулі в день внутрішньом'язово.

Rp .: Tab. Analgini 500 мг

D.t.d .: № 10 intabletae

Signa: Приймати по 1 таблетці 2 рази на день.

Rp .: Supp. Analgini 100 мг

D.t.d .: № 10 insuppositories

Signa: Вводити в задній прохід по 1 свічці три рази в день.

Rp .: Caps. Analgini 250 мг

D.t.d .: № 10 incapsule

Signa: Приймати по 1 капсулі 2 рази на день.

Від чого допомагає Анальгін (терапевтична дія препарату)

Через особливості хімічної будови Анальгін має виражену жарознижувальну і знеболювальну ефектами і слабку протизапальну дію. Саме тому препарат використовується для купірування болю різного походження та нормалізації підвищеної температури тіла, а для усунення запального процесу ніколи не застосовується через низьку вираженості протизапального ефекту. Завдяки посиленій тепловіддачі Анальгін швидко нормалізує високу температуру тіла, навіть якщо її не вдавалося знизити іншими жарознижувальними засобами (Парацетамолом, ібупрофену, Німесулідом і т.д.).

  • Біль будь-якої локалізації та походження за винятком болю в животі;
  • Висока температура тіла;
  • Спастичний біль, пов'язані із захворюваннями жовчних шляхів.

Знеболюючий ефект Анальгіну виражений сильніше, ніж у Ібупрофену, але слабкіше в порівнянні з Кеторолом, Налгезін або бутадіон. А жарознижуючий ефект Анальгіну сильніше, ніж у парацетамолу і Ібупрофену, але слабкіше, ніж у Аспірину.

1. Больовий синдром слабкої і середньої інтенсивності різного походження і локалізації:

  • Зубний біль;
  • Головний біль;
  • Менструальний біль;
  • невралгія;
  • радикуліт;
  • Міалгія (біль в м'язах);
  • міозит;
  • Артралгія (біль у суглобах);
  • Оперізуючий лишай;
  • Орхит (запалення яєчок);
  • травми;
  • опіки;
  • Біль після операцій;
  • Декомпресійна хвороба;
  • Болі при злоякісних пухлинах;
  • Жовчна колька (тільки для ін'єкцій і в поєднанні зі спазмолітиками);
  • Кишкова колька (тільки для ін'єкцій і в поєднанні зі спазмолітиками);
  • Ниркова колька (тільки для ін'єкцій і в поєднанні зі спазмолітиками).

2.лихоманка (Висока температура тіла), спровокована різними причинами, такими як:

  • Інфекційно-запальні захворювання (наприклад, пневмонія, грип, бронхіт, отит і т.д.);
  • Укуси комах (бджіл, ос, оводів, комарів, шершнів і т.д.);
  • Ускладнення після переливання крові або її замінників.

Дозування Анальгіну залежить від віку:

  • Дорослі (старше 18 років) - приймати по 500 мг по 1 - 3 рази на добу;
  • Підлітки старше 14 років - приймати по 250 - 500 мг по 2 - 3 рази на день;
  • Діти 8 - 14 років - приймати по 250 - 300 мг по 2 - 3 рази на добу;
  • Діти 6 - 7 років - приймати по 200 мг по 2 - 3 рази на добу;
  • Діти 4 - 5 років - приймати по 100 - 200 мг по 2 - 3 рази на добу;
  • Діти 2 - 3 років - приймати по 50 - 100 мг по 3 - 4 рази на добу.

В даному списку наведені типові дозування Анальгіну для дорослих і дітей різного віку. Однак лікарі рекомендують для дітей молодше 8 років розраховувати дозування таблеток індивідуально, виходячи зі співвідношення 5 - 10 мг на 1 кг маси тіла. Отриману таким чином дозування Анальгіну ділять на 2 - 3 прийоми на добу.

Розчин Анальгіну для ін'єкцій - інструкція із застосування

50 мг в Х мл; Х = 50 мг * 1 мл / 500 мг = 0,1 мл.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 − = 74